zaprojektowane z wyczuciem gustu wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż Wisła

Dwór na sprzedaż Wisła

Luksusowy dwór na sprzedaż w Wiśle (śląskie) za 2,599 mln złotych. Powierzchnia 510 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład jedenastu pokoi to ważne jego zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnego dworu do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2012 rok budowy oraz zagospodarowaną i z utrzymaną działkę o pow. 3 000 mkw. Luksusowy dwór na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywny dwór do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowany jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 096 złotych.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa od pierwszego spojrzenia swoją unikatową lokalizacją nieopodal wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych oraz bazy restauracyjnej. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca ponadto swoim oryginalnym wnętrzem, którego wiele elementów wykonano na indywidualne zamówienie u artystów plastyków czy w kowalstwie artystycznym. Dodatkowo na działce znajduje się wiele elementów małej architektury, jak budynek myśliwski z piecem kaflowym i barem albo parking.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + recepcja + sala restauracyjna + 4 apartamenty 4-osobowe + 2 pokoje 3-osobowe + 5 pokoi 2-osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami i dostępem do Wi-Fi, telewizji, minibaru i suszarki. Na dodatek prawie każdy posiada dostęp do balkonu lub tarasu.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie w nim działalności pensjonatowej. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje dotyczącego luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25930)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl