wytworne i eleganckie wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż Dolny Śląsk

Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Dolnym Śląsku za 7 500 000 złotych. Powierzchnia 950 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz prestiż to ważne jego zalety. Do kolejnych atutów luksusowego pałacu na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, bogata historia sięgająca XVII wieku., a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 5 000 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 3 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowy pałac na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowany jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 7 895 złotych za metr kwadratowy.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem oraz nieskończonymi możliwościami adaptacji. To idealne miejsce na luksusowy hotel, prestiżowy pensjonat, elitarne centrum SPA etc. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż zostało pieczołowicie odrestaurowane w 2012 roku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem:
KONDYGNACJA -1: wc + strefa spiżarni + strefa kuchni + kotłownia + sauna + sala klubowa
KONDYGNACJA 0: sala konsumpcyjna + sala kominkowa + sala balowa + sala koncertowa
KONDYGNACJA 1: 8 pokoi trzy-czteroosobowych + strefa kawowa + łazienka + sypialnia
KONDYGNACJA 2: strefa kawowa.+ 2 rodzinne pokoje czteroosobowe.

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-1997)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl