ciekawa architektonicznie bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie) za 1,93 mln złotych. Powierzchnia 372 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa,a także przemyślany rozkład siedmiu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 161 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 188 złotych. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób szukających ciszy i wygody w połączeniu z bliskością centrum. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: garaż + taras + kuchnia + łazienka + kotłownia + pokój dzienny
WYŻSZY POZIOM: 6 balkonów + 6 pokoi + hol + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dużym potencjałem, także komercyjnym (dochodowy wynajem). Właścicieli aut ucieszy z pewnością 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja w oazie ciszy i zieleni.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 25 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16168)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl