frontowa elewacja luksusowego pałacu do sprzedaży Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowy pałac na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 2 000 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 4,2 mln zł (2,1 tys. zł/m2). Luksusowy pałac na sprzedaż oddany do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem czternastu pokoi.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje funkcjonalnym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń obejmującym kilka poziomów:
POZIOM -1: 10 pomieszczeń do adaptacji + pomieszczenie z systemem wodnym do basenu + kotłownia
POZIOM 0: garaż czterostanowiskowy + basen + sauna + łazienka + 2 łazienki + taras + hol + kuchnia + 3 pomieszczenia do własnej aranżacji
POZIOM 1/2: pomieszczenie z łazienką + łazienka + sala zabaw dla dzieci
POZIOM 1: pomieszczenie siłowni + 2 garderoby + 3 pomieszczenia do własnej aranżacji + balkon + łazienka + 3 sypialnie
POZIOM 2: pomieszczenia poddasza.

Luksusowy pałac na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to nie tylko nowoczesne systemy antywłamaniowe, alarmowe oraz przeciwpożarowe, ale również osobna dyżurka dla ochrony przy bramie. Właściciele aut docenią na pewno czterostanowiskowy garaż. Duże wrażenie robi na pewno prywatny basen, sauna i miejsce na jacuzzi.

Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca ponadto swoją bajeczną działką, dzięki której ma się wrażenie, że znajdujemy się w zupełnie innym miejscu na świecie. Długą listę zalet zamyka spokojna lokalizacja na obrzeżach miasta. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego pałacu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego pałacu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1013)

Kontakt:
e-mail: k.wawrzyniak@wgn.pl