eleganckie i pełne przepychu wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie) za 1 300 000 złotych. Powierzchnia 120 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa, a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 041 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 10 833 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Wokół dużo zieleni. Warto dodać, że lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, a także autostradowej obwodnicy. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
– gabinet
– pokój dzienny
– garderoba
– 2 sypialnie
– salon
– przedpokój
– łazienka.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż przeszły generalny remont. Podczas prac remontowych wstawiono nowe okna, wymieniono wszystkie instalacje, na ścianach położono gładź, a na podłogach parkiet i kafle. Rodziny posiadające samochód docenią znajdujący się obok garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe. Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-987)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl