stylowe i eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 120 m2, a także ciekawą ceną 1,3 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 041 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 10 833 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji, pośród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Wokół cisza i spokój. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Warto dodać, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum i autostradowej obwodnicy. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
– przedpokój
– 2 sypialnie
– salon
– gabinet
– łazienka
– pokój dzienny
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wstawiono nowe okna, wymieniono wszystkie instalacje, na ścianach położono gładź, a na podłogach parkiet i kafle. Osoby zmotoryzowane docenią znajdujący się obok garaż, a także dodatkowe miejsce postojowe. Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-987)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl