widok z boku na luksusowy pałac do sprzedaży Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy pałac na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku historycznej i zabytkowej oferty z 2001 roku wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 185 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 950 tys. zł (5 135 zł/m2). Luksusowy pałac na sprzedaż znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 2 900 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy pałac na sprzedaż liczy dwie kondygnacje.

Luksusowy pałac na sprzedaż wpisany do rejestru zabytków. Właściciel tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży dołącza kompleksową koncepcję rozbudowy obiektu wraz ze strategią marketingową funkcjonowania wykonaną przez renomowany instytut. Luksusowy pałac na sprzedaż składa się z kilku przenikających się, piętrowych brył. Rozkład pokoi i pomieszczeń:
NAJNIŻSZA KONDYGNACJA: część gastronomiczna do obsługi restauracji + pomieszczenie sportowe z jacuzzi + kotłownia
PARTEROWA KONDYGNACJA: biblioteka + sala balowa + pomieszczenia przeznaczone na sale klubowe + pomieszczenia przeznaczone na sale restauracyjne
WYŻSZA KONDYGNACJA: sala + 6 apartamentów + hol
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenia w wieży.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się starannie utrzymanym ogrodem, parkiem oraz imponującym tarasem widokowym na wieży. Niesamowicie efektownie prezentuje się w jego wnętrzu dekoracje sufitów o geometrycznych, kasetonowych podziałach, w które wkomponowane zostały arabeskowe motywy dekoracyjne. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany w neoklasycystycznym stylu z drugiej połowy XIX wieku. Duże wrażenie robi unikatowa lokalizacja nad brzegiem jeziora, na wzniesieniu, w otoczeniu dwunastohektarowego parku krajobrazowego.

W razie wszelkich pytań (luksusowy pałac na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego pałacu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-237)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl