przestronny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 240 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 669 000 zł (2 788 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 758 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy, na przepięknie zagospodarowanej działce z wieloma nasadzeniami. Właścicieli aut ucieszy na pewno garaż plus wiata do parkowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa, o co dbają m.in. solidne, antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM MINUS JEDEN: pralnia + garaż + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + siłownia
POZIOM ZERO: salon + biuro + łazienka + kuchnia + sypialnia + przedpokój
POZIOM JEDEN: garderoba + łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób ceniących bliskość przyrody, intymność i ciszę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została elitarnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantuję pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12970)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl