nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bielsko-Biała

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bielsku-Białej (śląskie). Funkcjonalny metraż 112 m2 wraz z dużą działką 141 m2 i atrakcyjną ceną 550 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2015 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 911 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może doskonałą  lokalizacją nieopodal placu zabaw, sklepów, a także terenów zielonych (las). Warto zaznaczyć, że korzystna lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością dwustanowiskowa, drewniana wiata do parkowania. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na KONDYGNACJI 0: pokój + spiżarnia + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny + kotłownia + pralnia + wiatrołap + wc
na KONDYGNACJI 1: łazienka + taras + pokój + garderoba + sypialnia + przedpokój
na KONDYGNACJI 2: garderoba + pokój biuro.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom wygodne i bezpieczne życie na wysokim poziomie (antywłamaniowe żaluzje).

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26181)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl