przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 699 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 238 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1998. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 937zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjna lokalizacją w otoczeniu gór i lasów. Warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością funkcjonalny garaż. Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy także praktyczne pomieszczenie gospodarcze.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na KONDYGNACJI ZERO znajdując się: taras + kuchnia + wiatrołap + wc + salon + przedpokój
na KONDYGNACJI JEDEN znajdują się: taras + 4 sypialnie + łazienka
na KONDYGNACJI DWA znajdują się: 2 sypialnie + salon + łazienka + kuchnia
na KONDYGNACJI TRZY znajduje się: sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym, gdyż doskonale nadaje się na prowadzenie pensjonatu. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26134)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl