fantastyczny taras przed ekskluzywną rezydencją na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 183 m2, a także ciekawą ceną 950 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 279 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 191 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób, które docenią luksus, elegancję, prestiż, ciszę, intymność i bliskość przyrody. Z tarasu rozpościerają się nieprawdopodobnie piękne widoki na panoramę miasta z zabytkowym wiaduktem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: sypialnia + łazienka + przedpokój + jadalnia + kuchnia + taras + salon
KONDYGNACJA 1: garderoba + balkon + 3 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Właścicieli aut zainteresuje z pewnością dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy, niedaleko centrum. W pobliżu przepiękne pola. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym umeblowaniem. Osoby zainteresowane zakupem luksusowej rezydencji zapraszam do kontaktu mejlowego. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13089)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl