wykończone w stylu klasycznym wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 875 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 591 m2, a także ciekawa cena 780 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1970 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 160 m2. Rynek pierwotny/wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Wokół liczne sklepy, restauracje oraz punkty usługowe. Nieopodal rozległe tereny rekreacyjne. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością garaż. Duże wrażenie robi także przepięknie zadbana i zagospodarowana działka. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PRZYZIEMIE: garaż + pralnia + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
PARTER: kuchnia + spiżarnia + wc + salon + weranda + hol + korytarz
PIĘTRO: łazienka z wc + pokój dzienny/sypialnia + gabinet + pokój + balkon + komunikacja
PODDASZE: 2 sypialnie + wc + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + komunikacja
STRYCH: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję dla rodzin z dziećmi, jak również na cele inwestycyjne. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13285)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl