nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2019 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 11 250 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,35 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 120 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 943 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + wideodomofon) i komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo umeblowana.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (energooszczędne oświetlenie LED-owe). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią dwustanowiskowy garaż. Wszystkich natomiast ucieszy praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w elitarnej lokalizacji, nieopodal centrum. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pralnia + kotłownia + 2 pokoje + garderoba + sypialnia + hol + 2 łazienki + kuchnia + taras + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także atrakcyjną lokalizacją na terenie kameralnego osiedla. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja zachwyca nowoczesnością, wygodą i funkcjonalnym poddaszem użytkowym. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13390)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl