bogato wyposażone wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie ośmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 2 361 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 1,5 miliona złotych. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2013 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 4 213 zł/m2 przy metrażu 356 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się również pod działalność komercyjną, jak na przykład agroturystyka, wynajem miejsc noclegowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją nienagannie utrzymaną działką z efektownym oczkiem wodnym oraz zadaszoną altaną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (system monitoringu, ogrzewanie podłogowe).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– kotłownię
– salon
– komunikację
– garaż
– jadalnię
– pralnię
– łazienkę
– taras
– wiatrołap
– 4 aneksy kuchenne
– 3 pokoje
– łazienkę
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– hol
– 4 pokoje
– łazienkę
– 2 garderoby.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11197)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl