elegancki pokój dzienny z kominkiem i jadalnią w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2013 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z ośmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 213 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,5 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 356 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 361 m2.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również pod działalność komercyjną, jak na przykład agroturystyka czy wynajem miejsc noclegowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie utrzymaną działką z przepięknym oczkiem wodnym. Praktycznym rozwiązaniem jest tu na pewno zadaszona altana. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (system monitoringu, ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na POZIOMIE NIŻEJ znajdziemy: łazienkę + 4 aneksy kuchenne + taras + pralnię + garaż + pokój dzienny + 3 pokoje + wiatrołap + łazienkę + jadalnię + komunikację + kotłownię
na POZIOMIE WYŻEJ znajdziemy: 2 garderoby + 4 pokoje + hol + łazienkę.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11197)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl