kameralne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 213 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 2 361 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2013 roku. Osiem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,5 mln złotych, wygodny metraż 356 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką obsadzoną kolorową roślinnością. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również do prowadzenia działalności gospodarczej, jak np. agroturystyka czy noclegi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: kotłownia + pralnia + łazienka + aneks kuchenny + taras + jadalnia + pokój dzienny + komunikacja + łazienka + 3 aneksy kuchenne + 3 pokoje + wiatrołap + garaż
POZIOM JEDEN: łazienka + 4 pokoje + 2 garderoby + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe, monitoring). Warto w tym miejscu nadmienić, że na terenie posesji mieści się oczko wodne i zadaszona altana, a cała ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest w pełni ogrodzona i poszczycić się może wysokim potencjałem – perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej.

Zapraszam na prezentację. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11197)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl