stylowy salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Brodnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Brodnica (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Brodnicy (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 217 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 500 mkw. oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2015 roku. 3 pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 399 000 złotych, wygodny metraż 180 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencji swoją malowniczą i unikatową lokalizacją na Pojezierzu Brodnickim z wieloma obiektami sportowymi oraz terenami rekreacyjnymi do aktywnego spędzania czasu. To perfekcyjna lokalizacja dla szukających spokoju i ciszy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 2 poziomach w znakomitej lokalizacji. To gratka w szczególności dla amatorów aktywnego wypoczynku dzięki pobliskim terenom rekreacyjnym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny/pokój telewizyjny
– sypialnia
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
– korytarz.
Duże wrażenie robi niezwykle słoneczny pokój dzienny z ekspozycją okien na wszystkie, cztery strony świata. Na uwagę ponadto zasługuje przepiękny ogród zimowy urzekający zielenią przez cały rok

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących ciszę, a zarazem zwracających uwagę na udogodnienia związane z dostępem do centrum miasta i jego infrastruktury. Oferujemy wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1670)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl