kameralne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 237 000 EUR (1 019 100 złotych), co daje atrakcyjną cenę za metr 7 048 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 144,6 mkw. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie dwóch pokoi na dwóch kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 90-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z ogrodem. Mocnym atutem są z pewnością imponujące widoki na Morze Śródziemne i park przyrody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi doskonały mariaż stylu śródziemnomorskiego z nowoczesnością. Wnętrze tworzą: salon + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + taras + kuchnia + taras + 2 sypialnie + 3 łazienki.

Na osobną uwagę zasługuje bajkowa lokalizacja ze zdrowym klimatem. Tutaj średnia roczna temperatura wynosi 20 st. C., co stwarza perfekcyjne warunki do wypoczynku w każdym sezonie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-19)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)