nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 279 000 EUR (1 199 700 złotych). Metraż 197,68 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 069 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie trzech pokoi na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na 115-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do całorocznego zamieszkania i wypoczynku w każdym sezonie. Sprzyja temu doskonały klimat ze średnią roczną temperaturą 20 st. C. oraz znakomita lokalizacja przy polu golfowym z widokiem na Morze Śródziemne i park przyrody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wieloosobowym rodzinom oraz wszystkim, którzy cenią przestrzeń i komfort.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 tarasy + kuchnia + 3 sypialnie + jadalnia + 3 łazienki + salon. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-20)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)