widok od strony basenu na luksusową rezydencję na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 700 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 2 500 mkw., a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2002 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 2,85 mln złotych, wygodny metraż 500 mkw. oraz korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem (podgrzewana woda) oraz starannie utrzymanym ogrodem. Dodatkowo w ogrodzie znajduje się altana basenowa oraz altana ogrodowa. Całość porośnięta drzewami i krzewami ozdobnymi. Luksusowa rezydencja wyposażona jest w zaawansowaną instalację alarmową oraz antywłamaniowe szyby.

Ekskluzywna willa do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 0:
– pokój dzienny
– antresola
– jadalnia
– kuchnia
– gabinet
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– pralnia
– pomieszczenie rekreacyjne (jacuzzi, sauna, kabina prysznicowa i łazienka)
na KONDYGNACJI 1:
– sypialnia
– łazienka
– balkon
– 3 pokoje
– łazienka
– garderoba.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8317)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl