reprezentacyjne wejście z kolumnami do luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1000 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 168 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 750 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2005. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 464 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób szukających luksusowych wnętrz, prestiżu, komfortu, a także nobilitującej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Wokół cisza, spokój i dużo zieleni. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią wolno stojący garaż na działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny + 3 sypialnie + hol.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1245)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl