wytworny i elegancki salon z kominkiem oraz komfortowo wyposażona kuchnia w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena – 1 450 000 złotych. Metraż 540 m.kw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 685 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 4 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 780-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowa rezydencja poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej (lokal gastronomiczny, pensjonat). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1:
– magazyn
– kotłownia
– łazienka
biuro
– pralnia
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– salon
– wc
– 2 korytarze
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– 3 pokoje
KONDYGNACJA 2:
– łazienka
– 2 pokoje
LOKAL GASTRONOMICZNY:
– 2 wc
– kuchnia
– pomieszczenie socjalne
– biura
– 2 magazyny
– garmażernia
– kotłownia

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Czekamy na telefon od Ciebie. Nasz doradca finansowy pomoże w dobraniu najkorzystniejszego kredytu na zakup luksusowej rezydencji dostępnego w chwili obecnej na rynku. Posiadamy w ofercie wiele ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1190)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
tel. +48 883 377 593