wytworne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 200 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 500 tys. złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 2 500 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 500-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim dużym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się na działalność komercyjną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na NIŻSZEJ kondygnacji znajdziemy: łazienkę + salon + kuchnię + jadalnię
na WYŻSZEJ kondygnacji znajdziemy: 3 sypialnie.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7792)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl