nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 980 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 206 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1974. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 167 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
KONDYGNACJA 0: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + gabinet + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również perfekcyjną lokalizacją, w bezpiecznej i cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, dyskonty popularnych marek, przedszkola i szkoły, przychodnie zdrowia, restauracje. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią 2-stanowiskowy garaż. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się nie tylko na cele mieszkalne, ale również komercyjne, jak np. nobilitująca siedziba firmy.

Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9077)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl