frontowa elewacja luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku pierwotnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1 148 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ pięciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 236,2 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 499 tys. zł. Rok budowy – 2020. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 113 zł/m2. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim przemyślanym, funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: schody + pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + pralnia + kuchnia + garderoba + taras + sypialnia dla rodziców + spiżarnia + 2 pokoje dla dzieci + gabinet + kotłownia + łazienka + garaż + wiatrołap. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla inwestorów poszukujących prostych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnie zorganizowanej przestrzeni wewnętrznej. Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością drewniana okładzina w strefie wejściowej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesnym projektem o prostej, zwartej bryle z przynależnym, jednostanowiskowym garażem. Do długiej listy zalet warto również dodać unikatową lokalizację na nowo powstającym osiedlu, w pobliżu bogatej infrastruktury:
– szkoła
– przedszkole
– apteka
– przychodnia
– sklepy
– kościół.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8154)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl