elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 699 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 4 315 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 162 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pokoi na 2 kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 700-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej znakomita lokalizacja w bardzo urokliwej, graniczącej z Gdańskiem miejscowości. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna, a także szeregowa. Nieopodal mieści się nowoczesna szkoła podstawowa, przedszkole oraz obwodnica  północna i południowa Gdańska.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER:
– salon
– część jadalniana
– kuchnia
– spiżarnia
– 3 sypialnie
– łazienka
PIĘTRO:
– antresola do zagospodarowania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kompletnie umeblowana i stylowa. W każdym detalu widać artystyczną duszę właścicieli. Z salonu wyjść można na zaciszny i intymny taras z widokiem na przepiękny ogród. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresują aż 2 miejsca postojowe.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-279)

Kontakt:
e-mail: m.wodzynska@wgn.pl