reprezentacyjna frontowa fasada ekskluzywnego pałacu na sprzedaż Poznań

Pałac do sprzedaży Poznań

Luksusowy pałac na sprzedaż w Poznaniu (Wielkopolskie. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu, dzięki czemu dedykowana jest osobom nie uznającym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wygodę. Luksusowy pałac na sprzedaż oddany został do użytku w 1678 roku z materiałów najlepszego sortu. Cena – 3,89 mln zł (1 852 zł/m2). Powierzchnia 2 100 m2 obejmuje piętnaście pokoi na dwóch kondygnacjach. Duża działka rozciąga się na 43 500 metrach mkw.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyróżnia się od pierwszego spojrzenia swoim zabytkowym parkiem z pierwszej połowy osiemnastego wieku, a także imponującą architektonicznie bryłą w barokowym stylu. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży to m.in.: mansardowe pokoje + antresola + dziesięć sal konferencyjnych + możliwość dobudowania oficyny. Luksusowy pałac do sprzedaży doskonale nadaje się na: ośrodek leczenia uzależnień + miejsce organizacji wesel i innych uroczystości + centrum konferencyjne + klinikę medycyny estetycznej + obiekt opieki + hotel z restauracją itp.

Luksusowy pałac na sprzedaż uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości i uchodzi za jedno z najpiękniejszych obiektów pałacowych w całej Wielkopolsce. Ponadto luksusowy pałac na sprzedaż imponuje bogatą historią i słynnymi właścicielami. Luksusowy pałac na sprzedaż stanowi część prestiżowego kompleksu pałacowo-parkowego. Luksusowy pałac do sprzedaży wybudowany w latach 1698–1700, a ukończony łącznie z dekoracją elewacji w latach 1729–1739.

Zapewniam skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna – sprzedaży tego ekskluzywnego pałacu. Gwarantuję przygotowanie niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup albo modernizację. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2214)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl