kameralna aranżacja pokoju dziennego w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 614 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 147 m2, a także ciekawa cena 1,6 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1999 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 285 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z pięciu kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych (np. solarne panele do ogrzewania wody). Właścicieli aut na pewno ucieszy garaż o powierzchni 34 mkw. Niezwykle praktycznie prezentuje się także ładne patio (40 mkw.). Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą: sypialnia + 3 pokoje + taras + salon + balkon + kuchnia + jadalnia + 2 łazienki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym – parter i pomieszczenia piwniczne przeznaczone zostały na działalność handlowo-usługową (hotel/biura). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją prestiżową lokalizacją przy głównym deptaku Starego Miasta.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania, a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3181)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl