komfortowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Głogów

Rezydencja do sprzedaży Głogów

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Głogowie (dolnośląskie) za 1 600 000 złotych. Powierzchnia 285 metrów kwadratowych oraz wygodny rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety.Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 1999 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 147 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na pięciu kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 614 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest również w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład solarne panele do ogrzewania wody. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje garaż o pow. 34 mkw. Niezwykle praktycznie prezentuje się także niecodziennie spotykane patio o pow. 40 mkw. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: 2 łazienki + pokój dzienny + jadalnia + taras + kuchnia + 3 pokoje + balkon + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym – parter i pomieszczenia piwniczne przeznaczone zostały na działalność handlowo-usługową, np. hotel albo biura. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją przy głównym deptaku Starego Miasta. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3181)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl