reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 999 000 złotych. Metraż 440 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 2 270 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 11 pokoi na 2 kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2000 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 2001-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż stylizowana na dworek staropolski. Obok znajduje się przepięknie utrzymany ogród, sad a także basen, wiata basenowa, wiata biesiadna, wiata ogrodowa oraz wiata garażowa na dwa stanowiska plus dwa garaże na dwa stanowiska samochodowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
BUDYNEK 1:
PARTER: salon + kuchnia + jadalnia + pokój + gabinet+ sypialnia + łazienka z wc + wc + hol + taras
PIĘTRO: 4 pokoje + łazienka z wc + hol + loggia
BUDYNEK 2:
PARTER: aneks kuchenny + salon + wc + hol
PIĘTRO: 2 pokoje + łazienka z wc.

 

W cenie ekskluzywnej rezydencji ujęto już wszystkie meble widoczne na zdjęciach (poza tapicerką skórzaną w salonie). Atrakcyjna lokalizacja niedaleko centrum miasta, w spokojnej okolicy to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – perfekcyjne nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (budynek spokojnej starości).

Uwaga – możliwość zamiany luksusowej rezydencji w Gorzowie Wielkopolskim na rezydencję w Berlinie. Dodatkowo możliwość wynajmu z pierwokupem –  5500 zł do negocjacji plus opłaty – gaz, prąd według zużycia. Wymagana kaucja. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż, na której udzielę Państwu więcej informacji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-1856)

Kontakt:
e-mail: e.kurek@wgn.pl

x (x)