eleganckie i stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 766 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2008 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1076 metrów kwadratowych. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 198,87 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 749 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w idealnej harmonii z otaczającym krajobrazem. Duża w tym zasługa malowniczej lokalizacji na terenie kameralnego i bezpiecznego osiedla. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje, duży, 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (system alarmowy, antywłamaniowe drzwi, rolety), a także komfortu (ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0: jadalnia + 2-stanowiskowy garaż + kuchnia + wiatrołap + pokój dzienny + łazienka + pokój + ogród zimowy+  hall + komunikacja + wc
POZIOM 1: taras + 4 pokoje + łazienka z wc + hall
POZIOM 2: pomieszczenie strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa pieczołowicie wypielęgnowaną działką z ogrodem, gdzie znajdziemy różne nasadzenia ozdobnych krzewów. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż jest do negocjacji ze zdecydowanym kupującym (cena ujmuje całe wyposażenie i umeblowanie).

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.

Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry a także ogół oraz na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny, a także zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2808)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl