wykończone w śródziemnomorskim stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Cabo Roig, Orihuela Costa)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Cabo Roig, Orihuela Costa)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Cabo Roig, Orihuela Costa (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 839 540 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 258 m2 powierzchni posadowiona na działce 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 130 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoimi imponującymi widokami na morze, przepięknym ogrodem oraz prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się nieopodal lasu, co daje poczucie ciszy i spokoju. Co ciekawe, bardzo blisko stąd na plażę. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami: słoneczny taras + prywatny basen + 3 łazienki + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Okolica bogata w liczne centra handlowe, pola golfowe, sklepy itp.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż z polskimi agentami nieruchomości, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zapraszamy do kontaktu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8939)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl