nowoczesny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 200-metrowej działce. Rynek pierwotny. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 150 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 5 848 zł. Cena – 877 200 złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 2018 roku.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż są zaaranżowane w nowoczesnym designie. Długa listę zalet otwiera atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Znajdziemy tu wszystkie potrzebne usługi oraz atrakcje. Warto pamiętać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest w cenie netto, do której należy dodać 10% podatku VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki antywłamaniowej instalacji alarmowej. Komfort zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe. Na uwagę zasługuje ponadto pieczołowicie utrzymany ogród oraz basen wraz z wieloma miejscami parkingowymi (w częściach wspólnych). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + kuchnia + salon + 3 łazienki + 3 sypialnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie etc. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2036)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl