śródziemnomorski styl wykończenia wnętrza ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 200 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 120 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 150 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2018 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 918 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w nowoczesnym designie. Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż otwiera znakomita lokalizacja wokół niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Znajdziemy tu wszystkie potrzebne usługi i atrakcje. Warto pamiętać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest w cenie netto, do której należy dodać 10% podatku VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowa instalacja alarmowa) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Na uwagę zasługuje ponadto przepięknie utrzymany ogród, prywatny basen oraz wiele miejsc parkingowych (w częściach wspólnych). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 3 łazienki + salon + 3 sypialnie + kuchnia + taras.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie etc. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2036)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl