eleganckie wnętrze pokoju dziennego w luksusowej rezydencji na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 350 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 585 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 192 zł/mkw. przy metrażu 266,92 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z opcją zamiany na ekskluzywny apartament na parterze lub pierwszym piętrze w Inowrocławiu ewentualnie na działkę budowlaną w Inowrocławiu lub okolicach.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z zawartą już w cenie zabudową kuchenną, sprzętem AGD oraz wyposażeniem łazienki. Pozostałe elementy umeblowania tudzież wyposażenia pozostają do uzgodnienia w dotychczasowym właścicielem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 1/2: pomieszczenie z piecem gazowym i stacją uzdatniania wody + garaż + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + jadalnia + balkon + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom szukającym przestrzeni, komfortu i nowoczesnych rozwiązań. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim wnętrzem, elegancją i doskonałą lokalizacją. Gorąco polecam i zapraszam Państwa na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4076)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl