stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 585 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 266,92 m2 powierzchni posadowiona na działce 350 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 192 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją zamiany na luksusowy apartament na parterze lub pierwszym piętrze w Inowrocławiu (ewentualnie na działkę budowlaną w Inowrocławiu lub okolicach). Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z zawartą już w cenie zabudową kuchenną, sprzętem AGD + wyposażeniem łazienki. Pozostałe elementy umeblowania tudzież wyposażenia pozostają do negocjacji z dotychczasowym właścicielem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM 1/2: łazienka + pomieszczenie z piecem gazowym i stacją uzdatniania wody + kuchnia + garaż
POZIOM 0: balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny + jadalnia
POZIOM 1: garderoba + łazienka + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób szukających przestrzeni, komfortu i nowoczesnych rozwiązań. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim wnętrzem, wytwornością i atrakcyjną lokalizacją.

Gorąco polecam i zapraszam Państwa na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4076)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl