wytworne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe (marmur) oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 485 000 złotych. Metraż 136 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 566 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoje na 1 kondygnacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 500-metrowej działce. Cena podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się funkcjonalnym, przestronnym z unikatowym wnętrzem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PODPIWNICZENIE
PARTER:
– salon
– balkon
– kuchnia
– jadalnią
– pomieszczenie gospodarcze
I PIĘTRO:
– 3 pokoje
– łazienka
– wc
– taras

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niedawno przeszła kapitalny remont. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód mają możliwość wybudowania drugiego garażu. Przed luksusową rezydencją na sprzedaż znajdują się miejsca parkingowe na kilka aut. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej – szkoły językowej, biura, kancelarii. Sprzyja temu również znakomita lokalizacja świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum. Na wyciągnięcie ręki markety, przedszkole, szkoła, basen, przychodnia. Spokojna okolica.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Podana cena nie uwzględnia umeblowania. Istnieje możliwość zamiany za dopłatą na luksusowy apartament na parterze, I lub II piętrze w Inowrocławiu. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży bez obciążeń. Gwarantujemy bezpłatne konsultacje i formalności związane z kredytowaniem zakupu luksusowej rezydencji na najlepszych warunkach. Wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam na bezpłatną prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na której z pewnością poczujecie Państwo urok tego miejsca.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3699)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl