widok od strony tarasu na luksusową rezydencję na sprzedaż Jarocin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Jarocin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Jarocina (wielkopolskie). Wygodny metraż 95, 14 mkw. łącznie z ogromną działką 5338 mkw. i atrakcyjną ceną 550 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2014 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 781 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal sklepu, apteki, delikatesów i szpitala. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży idealnie nadaje się również dla wielbicieli aktywnego wypoczynku (pobliska ścieżka zdrowia + zalew wodny). Luksusowa rezydencja adresowana do rodzinom, które cenią komfort, prestiż, elegancję, ciszę, a także spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z pomieszczeniem gospodarczym (kotłownią), funkcjonalnym ogrodem i przepięknym tarasem. Warto podkreślić, że na tej samej działce istnieje możliwość dobudowania wiaty lub garażu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na POZIOMIE NIŻEJ: łazienka z wc + korytarz + 3 sypialnie + kuchnia + salon
na POZIOMIE WYŻEJ: poddasze, które można zagospodarować na dodatkowe pomieszczenia.

Serdecznie zapraszam na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-904)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl