wizualizacja prezentuje nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Standard deweloperski. Wygodny metraż 143,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 502 600 zł (3,5 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 650 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla wieloosobowej rodziny ze względu na przemyślany rozkład wielu pomieszczeń i pokoi:
STREFA DZIENNA: jadalnia + wc + taras + aneks kuchenny + salon
STREFA NOCNA: garderoba + 4 sypialnie + 3 łazienki + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesną bryłą i dużym garażem gotowym pomieścić dwa samochody. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont,

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-894)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl