komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie) za 360 850 złotych. Powierzchnia 103 metry kwadratowe, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład trzech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard oraz budowę na działce klienta (360 m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 3 503 złotych za metr kwadratowy. Cena ekskluzywnej willi do sprzedaży nie obejmuje ceny działki oraz  przyłączy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się dla rodziny z dwojgiem dzieci. Sprzyja temu przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń: pomieszczenie gospodarcze + sień + garderoba + hol + wc + kuchnia + łazienka + 3 pokoje + salon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z płaskim dachem bez garażu. Duże wrażenie robią efektowne przeszklenia i zadaszenia nad częścią wejściową oraz ogrodową. Elewacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pionowych, ażurowych elementów, ciepłej okładziny drewnianej w części ogrodowej oraz tynków w kolorach białym i grafitowym od frontu. Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (189-882)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl