okazała bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 000 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 000 m2, a także ciekawa cena 540 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2003 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 180 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Wystawa okien: wschód, północ, zachód, południe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją przepiękną lokalizacją w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Nieopodal szkoła, sklepy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również ogromnym potencjałem, gdyż ze względu na duża powierzchnię i przemyślany rozkład pomieszczeń znakomicie nadaje się dla większej rodziny z dziećmi, a nawet dwupokoleniowej rodziny. Co więcej, luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie nadaje się do prowadzenia w sąsiadującym lokalu działalności komercyjnej (handlowo-usługowej).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PODPIWNICZENIE
PARTER:
– salon
– taras
– sypialnia/gabinet
– łazienka
– wiatrołap
– korytarz
– przedpokój
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto swoją przepięknie zagospodarowaną i zadbaną działką z wieloma nasadzeniami drzew, okazałymi zaroślami oraz kwiatami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-803)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl