zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze salonu luksusowego apartamentu na sprzedaż Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 210 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 1,15 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 5 476 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 1000-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją spokojną, bezpieczną i cichą lokalizacją (dogodny dojazd do centrum). Warto w tym momencie podkreślić również perfekcyjnie utrzymany ogród z bujną roślinnością. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 łazienki
– pokój dzienny
– garderoba
– taras
– gabinet
– jadalnia
– 4 sypialnie
– pralnia.

Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje duży, dwustanowiskowy garaż. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny system instalacji alarmowej oraz solidne antywłamaniowe rolety w oknach. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-554)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl