widok po zmroku na luksusową rezydencję na sprzedaż Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3,5 tys.  zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 500 m2, a także ciekawa cena 490 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 140 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych, wieloosobowych rodzin. Właściciele samochodów docenią garaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZA KONDYGNACJA: salon + schowek + korytarz + pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + gabinet + łazienka + garaż + jadalnia + kuchnia
WYŻSZA KONDYGNACJA: schody + 2 łazienki + hol + garderoba + 3 pokoje.

Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-893)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl