nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice

Rezydencja do sprzedaży Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 721 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 560 m2, a także ciekawa cena 4,1 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2016 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 610 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano czternaście pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z zawartym w cenie wyposażeniem łazienki oraz kuchni. Pozostałe elementy wyposażenia są do uzgodnienia z właścicielem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 12 pokoi + 2 toalety + 6 łazienek + kuchnia + taras + ogród zimowy + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + instalacja alarmowa + wideodomofon + antywłamaniowe rolety) oraz najwyższy komfort użytkowania (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Właścicieli aut ucieszą aż dwa dwustanowiskowe garaże.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również starannie zadbanym ogrodem i doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Blisko stąd do sklepów, punktów usługowych, dyskontów, marketów, szkół, przedszkoli, żłobków oraz placów zabaw. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2855)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl