nowoczesny design salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 048 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 166 m2, a także ciekawa cena 555 tys. zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 137,1 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Wokół, las, cisza spokój. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. sklepy, punkty gastronomiczne, centra handlowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. wideodomofon, światłowód do Internetu, instalacja sanitarna.  Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne znanej marki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom również ogromne poczucie komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego + klimatyzacji. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: hol + pomieszczenie gospodarcze + wc + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: korytarz + pralnia + łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: powierzchnia na poddaszu do własnej adaptacji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-234)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl