imponujące przestrzenią wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 441 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 968 m2, a także ciekawa cena 3,69 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2008 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 495,87 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Wyposażenie luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia z dotychczasowym właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym biznesmenom, kadrze managerskiej, lekarzom, prawnikom, ale też pracującym małżeństwom z uczącymi się dziećmi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może zapierającymi dech w piersiach widokami na zbiornik wodny. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 5 sypialni + łazienki + taras + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to: strefowa instalacja alarmowa + ogrzewanie podłogowe. Osoby zmotoryzowane, dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją unikatową lokalizacją wśród zieleni, przy jeziorze. Na osobną uwagę zasługuje pieczołowicie utrzymany ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym SPA, w którego skład wchodzi:
– basen
– sauna
– jacuzzi
– nastrojowa część wypoczynkowa.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3042)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl