estetyczna bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 432 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 710 m2, a także ciekawa cena 749 600 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 138 m2. Rynek wtórny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Oznacza to, że kupujący nie ponosi wtedy kosztów prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Dodatkowo przyszli właściciele zwolnieni są z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją perfekcyjną lokalizacją w doskonałej lokalizacji, w pobliżu przepięknych terenów zielonych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do par, osób szukających wygody i przestrzeni, a także rodzin w modelu 2+3 lub mniejszej rodziny wielopokoleniowej. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: hall + łazienka + 2 pokoje + salon + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w tradycyjnym stylu. Właściciele aut docenią na pewno jednostanowiskowy garaż. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-259)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl