kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kłodzko (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 950 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 6 300 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 750 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji swoją unikatową lokalizacją w otoczeniu gór, z pięknym widokiem na pola i lasy. Nieopodal liczne atrakcje turystyczne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących ciszę i spokój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się pod pensjonat. Dużym atutem jest przybudówka z zachowanymi oryginalnymi belkami stropowymi, które można zaadaptować np. na salę biesiadną.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– taras
PIĘTRO:
– przestrzeń do wykończenia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom duże poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe. Dużym udogodnieniem gwarantującym rozrywkę i wypoczynek na świeżym powietrzu są znajdujące się na działce:
– boisko do siatkówki
– kort do badmintona
– plac zabaw dla dzieci
– staw.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3456)

Kontakt:
e-mail: glogow@wgn.pl