nowoczesna bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin

Rezydencja do sprzedaży Konin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 599 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 138 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Standard deweloperski. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 992 zł/m2, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta popularnym i cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Co ważne: nowy właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim wnętrzem, prestiżem i komfortem. W jej wnętrzu znajdziemy wiele udogodnień, jak np. funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze oraz garaż.

Luksusowa rezydencja imponuje również znakomitą lokalizacją blisko lasu oraz rozległych terenów rekreacyjnych. Nieopodal mamy szpital, apteki, przedszkole, centrum handlowe i pomniejsze sklepy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoim nowoczesnym designem. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-387)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl