przestronne i prestiżowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 999 tys. złotych. Metraż 235 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 251 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na trzech kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2018 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 1584-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to m.in. antywłamaniowe okna. Duże wrażenie robi także starannie wypielęgnowany ogród pełny magii i uroku. W ogrodzie znajdziemy fontannę, wodospad, a także most. Wokół rosną drzewa i krzewy ozdobne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle spokojnej i cichej okolicy. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży to niecodziennie spotykany mariaż funkcjonalności, piękna oraz przestronności. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana osobom szukającym wygody i dużych przestrzeni. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kotłownia + 5 pokoi + wiatrołap + kuchnia + garderoba + wc + 2 łazienki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie pytań umów się ze mną na wizytę korespondencyjnie: kwidzyn1@wgn.pl. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4601)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl