stylowy saloon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie trzech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 950 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 999 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 6 244 zł/mkw. przy metrażu 160 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Zastosowano w niej system rekuperacji, co w znaczący sposób obniża koszty utrzymania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kotłownia + garaż + hol + komunikacja + pralnia + garderoba + łazienka + pokój + sypialnia + jadalnia + kuchnia + salon. Na osobną uwagę zasługuje z pewnością ogród, gdzie rosną m.in.:
– magnolie
– derenie
– araukarie
– różaneczniki
– azalie
– rośliny cebulowe
– żywopłot z laurowiśni
– wiele innych niespotykanych roślin.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (system alarmowy + monitoring) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią dwustanowiskowy garaż. Zapraszam serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3267)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl