imponująca bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 200 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 420 m2 powierzchni posadowiona na działce 5000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 857 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim eleganckim i przestronnym wnętrzem oraz starannie wypielęgnowaną działką. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest również jej doskonała lokalizacja w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy, blisko parku. Wokół dużo zieleni. Prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych właścicieli firm, kadry managerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów, którzy cenią zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do centrum oraz spędzanie czasu w pięknej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. To także idealna propozycja dla osób aktywnych fizycznie (lasy, ścieżki rowerowe), ceniących czyste powietrze, ciszę, spokój, a także rodzinne śniadania czy obiady w zadbanym ogrodzie lub na tarasie z widokiem na zieleń. Mocnym atutem jest na pewno pobliska infrastruktura: punkty usługowo-handlowe, sklepy, market, apteka, przychodnia, przedszkole, szkoła.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– salon kominkowy
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– spiżarnia
– łazienka
– gabinet
– wc
KONDYGNACJA 1:
– 5 sypialni
– łazienka
– 2 sypialnie
– 2 tarasy
– łazienka z wc
– hol.
Osoby zmotoryzowane na pewno docenią garaż w bryle budynku.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5895)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl