kameralne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości.Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 133 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 449 tys. zł (3 376 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 592 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rodziny posiadające samochód ucieszy osobny, murowany garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– 2 sypialnie
– taras
– jadalnia
– pralnio-suszarnia
– wiatrołap
– salon
– łazienka z wc
– kuchnia
PODDASZE:
– korytarz
– wc
– łazienka
– 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w malowniczej okolicy. W pobliżu wjazd na węzeł drogi ekspresowej Poznań – Wrocław. Nieopodal liczne sklepy, supermarkety, przedszkola i szkoły. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-301)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl