stylowo umeblowany pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 552 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 1,5 tys. zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 600 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 900 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem – perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (warsztat). Ogromnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej doskonała lokalizacja w pobliżu wielu punktów handlowo-usługowych, oświatowych itp. Luksusowa rezydencja do sprzedaży bez umeblowania i wyposażenia (kwestia do negocjacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– szatnia
– kotłownia
– pokój
– szatnia męska
– gabinet
– 2 garaże
– korytarz
– łazienka z wc
– kuchnia dla pracowników
– pralnia
– hala produkcyjna
– schowek
WYŻSZA KONDYGNACJA:
– taras
– przedpokój
– wc
– łazienka z wc
– 4 pokoje
– balkon
– kuchnia
– spiżarnia
– garderoba
– pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży godna obejrzenia. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków i koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego, a także jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży ekskluzywnej rezydencji i załatwienia wszystkich formalności. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1079)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl