komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 480 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 978 999 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2008 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 231 zł/mkw. przy metrażu 303 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w uroczej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności osobom szukającym piękna, elegancji, ciszy i spokoju. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI 0: jadalnia + taras + spiżarnia + pokój gościnny + łazienka + pokój dzienny + kuchnia + wc + kotłownia + garderoba
na KONDYGNACJI 1: pokój + gabinet + sypialnia + sypialnia + pokój kąpielowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka swoim przepięknym, bujnym ogrodem z wieloma nasadzeniami. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Na straży bezpieczeństwa stoją solidne, antywłamaniowe rolety. W luksusowej rezydencji na sprzedaż zainstalowany jest ponadto centralny odkurzacz.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy. Gwarantujemy także kompleksową obsługę. Na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-103)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl