imponujące rozmachem wnętrze luksusowgo salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 552 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 900 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 1 500 zł/mkw. przy metrażu 600 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale komercyjnym, umożliwiająca zamieszkanie i pracę pod jednym dachem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do biznesmenom i osobom przedsiębiorczym, które wykorzystają potencjał tkwiący w przynależnym warsztacie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w malowniczej okolicy, nieopodal bogatej infrastruktury w postaci wielu punktów handlowo-usługowych, oświatowych i komunikacyjnych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI: szatnia + gabinet + hala produkcyjna + kotłownia + kuchnia dla pracowników + pokój + korytarz + 2 garaże + schowek + łazienka z wc + szatnia męska + pralnia
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: przedpokój + taras + 4 pokoje + łazienka z wc + osobne wc + balkon + kuchnia + salon + spiżarnia + garderoba.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nieumeblowane (do negocjacji).

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków, a także koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego i jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży luksusowej rezydencji oraz załatwienia wszystkich formalności. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1079)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl