zaprojektowane w klasycznym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1894-metrowej działce. Rynek wtórny. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 950 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 474 zł. Cena – 2,35 mln złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 2007 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się dla biznesmenów i ludzi przedsiębiorczych, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem. W ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży można bowiem prowadzić działalność gospodarczą:
– hurtownię farmaceutyczną
– klinikę medyczną
– SPA & wellness itp.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy:
– 2 wc
lokale biurowe
– pomieszczenia gospodarcze
– garaż
– 3 pomieszczenia
– kuchnia
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy:
CZĘŚĆ USŁUGOWĄ:
– komunikację
biuro
– klatkę schodową
– poddasze
biuro
– łazienkę
CZĘŚĆ MIESZKALNĄ:
– 3 sypialnie
– salon
– hall
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 łazienki
– jadalnię
– garderobę
– kuchnię.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży klimatyzowane. O bezpieczeństwo troszczy się system antywłamaniowych okien oraz drzwi. Doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy znakomicie skomunikowanej z centrum i innymi częściami miasta to kolejna z długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zachęcam do oglądania. Serdecznie zapraszam. W razie wszelkich pytań – proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-137)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl