eleganckie i wytworne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 649 tysięcy złotych. Powierzchnia 180 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1450 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 606 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń na dwóch poziomach:
POZIOM 0: pokój + łazienka + jadalnia + kotłownia + kuchnia + wiatrołap + salon
POZIOM 1: pokój + łazienka + garderoba + 2 sypialnie + wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją, nieopodal drogi ekspresowej S22. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości 1,23% brutto i koszty notarialne. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, prawnej lub technicznej przy zakupie tej luksusowej rezydencji, to zapraszamy. Nasi konsultanci są do dyspozycji. Nasi doradcy kredytowi zajmą się finansowaniem tej ekskluzywnej rezydencji. Przyjdź i sprawdź swoją zdolność kredytową.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-157)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl