tylna elewacja ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 596 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 9 350 m2, a także ciekawa cena 1,35 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 520 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa. Mamy tutaj zarówno monitoring, jak i wyspecjalizowaną agencję ochrony. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu budynków:
BUDYNEK JEDEN / KONDYGNACJA 0:
– garaż
– korytarz
– pomieszczenie gospodarcze
– garderoba
– kuchnia
– hol
– kotłownia
– pralnia
– wc
– pokój kąpielowy
– 5 pokoi
BUDYNEK JEDEN / KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– komunikacja
– 2 sypialnie
– garderoba
BUDYNEK DWA / KONDYGNACJA 0:
– garaż na 2 – 3 samochody
BUDYNEK DWA / KONDYGNACJA 1:
– aneks kuchenny
– sypialnia
– pokój dzienny
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem. To świetna propozycja dla osób „z wizją”.  Dużym atutem jest także doskonała lokalizacja nad słynnym jeziorem. Okolica uchodzi za spokojną oraz cichą i bezpieczną. Niesamowicie efektownie prezentuje się z pewnością przepięknie zagospodarowana działka. Polecam i zapraszamy na prezentację oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1135)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl