rzut od strony ulicy na luksusową rezydencję na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1997 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z dwudziestu czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1,5 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,95 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 1 300 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 300 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż charakteryzuje się dużym potencjałem komercyjnym pod na przykład działalność pensjonatową. Sprzyja temu doskonała lokalizacja zaledwie 800 metrów od plaży i 150 metrów od głównego ciągu komunikacyjnego z obiektami gastronomicznymi i punktami handlowymi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również starannie wypielęgnowaną działką z placem zabaw i miejscem wypoczynkowym z murowanym grillem. Wokół nasadzenia kwitnących roślin. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnej rezydencji z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-510)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl