elegancki pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 262,58 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,3 mln zł (4 951 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. W jej wnętrzu mamy, dla przykładu, rozprowadzoną instalację klimatyzacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją starannie wypielęgnowaną i porośniętą pięknymi drzewami działką. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: kuchnia + łazienka z wc + spiżarnia + oranżeria + biuro + wiatrołap + salon + kotłownia + garaż
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + 3 garderoby + sauna + 2 łazienki + pokój dzienny
POZIOM DWA: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją na terenie strzeżonego i zamkniętego osiedla. Okolica uważana jest za wyjątkowo cichą i spokojną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nowoczesnym projektem i własną sauną. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-969)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl