ciekawy kształt kominka w pokoju gościnnym w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 262,58 m2, a także ciekawą ceną 1,3 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 951 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym projektem i prywatną sauną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także atrakcyjną lokalizacją na strzeżonym i zamkniętym osiedlu, w pięknej, spokojnej okolicy. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM NAJNIŻSZY: kuchnia + łazienka z wc + spiżarnia + oranżeria + wiatrołap + salon + kotłownia + garaż + biuro
POZIOM ŚRODKOWY: sauna + 3 sypialnie + 3 garderoby + pokój dzienny + 2 łazienki
POZIOM NAJWYŻSZY: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie wypielęgnowaną działką z dużą ilością drzew. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom niebywałe poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-969)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl